Tech Data Bilgisayar Sistemleri Tic. A.Ş

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimi ve İzin Bildirimi

a. Bu Aydınlatma Bildirimi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVK Kanunu") ile düzenlenen gerçek kişilerin "Kişisel Verilerinin" işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi "Kişisel Veri" olarak kabul edilecektir.

b. Tech Data Bilgisayar Sistemleri Tic. A.Ş ("Tech Data") olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVK Kanun") uyarınca azami özen ve hassasiyet ile işlemekteyiz. Kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini engellemek ve kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için gerekli güvenlik düzeyini sağlamak amacıyla mümkün olan teknolojik imkânlar dâhilinde ilgili teknik ve idari tedbirleri alıyoruz. Bu çerçevede, verilerinizi nasıl işlendiği, kimlerle ve hangi durumlarda paylaşabileceği hususunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Açık rıza beyan talebi

c. Kampanya kapsamında Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş ile paylaşmış olduğunuz veriler sadece talpte bulunmuş olduğunuz çözüm, ürün ve servislerin temini için kullanılacaktır.

d. Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş tarafından düzenlenmiş ve 2.12.2019 tarihinde başlatılmış olan, HPE çözümleri, ürünleri, danışmanlık hizmetleri, bunlardan biri ya da tümü için yapacağınız talepleri sağlamak için kaydedilmektedir.

e. Kampanyadan yararlanmak için form doldurarak paylaşmış olduğunuz bilgiler sadece Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş’nin sizi telefonla ve e-mail aracılığı ile bilgilendirilmeniz için kullanılacak olup; başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

f. Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş sadece kampanya kapsamında iş ortaklığı yaptığı; kampanyaya dahil olan uluslar arası teknoloji üretici şirketleri (HPE Türkiye ve HPE Global Tüzel kişilikleri) ve danışmanlık sağlayıcılar ile talebinizi gerçekleştirebilmek, talebiniz için teklif almak için bilgi paylaşımında bulunacaktır.

g. Kampanyaya katılmak için paylaşmış olduğunuz verileri yukarıdaki şartları ve açık rıza beyanını kabul ederek ve kampanya sayfasındaki onay kutucugunu işaretleyerek kampanyadan yararlanabilmek mümkündür.

h. Web sayfasında belirtilen ‘’kutucuk işaretleme’’ işlemi, dijital onayınız olarak kabul edilecek olup; ek bir onay ve açık rıza beyanı gerekmeksizin Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş kampanya bildirimleri hakkında sizlerle iletişime geçilebilecektir.

i. İtiraz ve bildirimleriniz için kvkk.tr@techdata.com adresine e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.